Kasnak Poliüretan Kaplama

Poliüretan Kasnak Kaplama Alüminyum, çelik, kestamit, kasnaklarınızı yüksek performansa dayanıklı hammadde ile poliüretan kaplama işlemini yapıyoruz.poliüretan kasnak kaplama firmamız tarafından özel ve üstün kalite yapıştırıcılar temizlik malzemeleri ile yüksek performans odaklı çözümler sunuyoruz.firmamız poliüretan kaplama konusunda oldukca tecrubeye sahip bu konuda ilkemiz en üst düzey performansa dayanıklı çalışmalar üretiyouz. kendimizi ve ürünlerimizi sürekli sürdürülebilir teklonojilere ve hammadelere ayak uydurarak geliştiriyor ve üstüne katarak ilerliyoruz.

poliüretan-kasnak-kaplama poliüretan kasnak kaplama poliüretan teker kaplama poliüretan merdane kaplama poliüretan silindir kaplama poliüretan silindir imalatı poliüretan teker imalatı poliüretan tekerlek kaplama poliüretan kalıp yayı poliüretan rulo kaplama poliüretan rulman kaplama sac dilme lastikleri poliüretan kaplama poliüretan plaka levha poliüretan-teker-kaplama

Poliüretan Tekerlerin Teknik Özellikleri:

1- poliüretan teker Zemine iz yapmaz.
2- poliüretan tekerlek Yüksek mekanik dayanım sağlar.
3-poliüretan teker Yüksek Çalışma Isı Aralığı.
4- poliüretan teker Yağ ve solvent bazlı kimyasallara Dayanıklı.
5-poliüretan teker  Yüksek Sürtünme Direncine sahiptir.
6- poliüretan teker Aşınmaya karşı mükemmel dirençlidir.
7- poliüretan teker Esnek, yumuşak ve sert kaplama 50-95 ShA Sertliğinde.
8- poliüretan tekerlek Titreşim ve darbe sönümleme özelliğiyle sessiz ve mükavim yapı.

Poliüretan Kasnak Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama Poliüretan Teker Kaplama Yuvarlanma Direnci Esneklik ve Yastıklama Yükleme kapasitesi Aşınma ve Aşınma Direnci Kesme ve Parçalama Zemin İzi ve Koruma
Poliüretan nedir ? en basit tanımıyla çeşitli formlarda bulunabilen plastik bir malzemedir. Genel olarak izosiyanat grupları ile polyol gruplarının reaksiyona girmesi ile elde edilir. Sert veya esnek olacak şekilde uyarlanabilire pek çok değişik sektörde pek çok değişik amaç için kullanılabilir.Poliüretanı diğer plastik çeşitlerinden ayıran en önemli özellik, sert ve yumuşak segmentlerin her ikisini birden içermesidir. Kimyasal yapının içinde NCO grupları içeren izosiyanatlar sert segmentleri, OH grupları içeren polyoller ise yumuşak segmentleri oluştururlar. Her iki segmenti birden içermeleri sebebiyle kesme, yırtılma, aşınma ve darbe dayanımları çok çok iyidir.Poliüretan kaplamalar, ürünlerin görünümünü iyileştirmek ve ömrünü artırmak için uygulanır. Otomobillerde, poliüretan kaplamalar dış gövdeye parlaklık kazandırıp renk tutma oranını artırırken, çizilme ve aşınma direncini artırır.Poliüretan elastomerler, çok çeşitli özelliklerle üretilen ve hemen hemen her şekle dönüştürülebilen kauçuk benzeri malzemelerdir
Kasnak Poliüretan Kaplama Poliüretan Teker Kaplama Shore derecesi ne kadar yüksek olursa malzeme o kadar sert olur. Bu nedenle, malzeme ne kadar yumuşak olursa, bir çarpma veya engel üzerinden geçtiğinde daha fazla deforme olur ve emilim o kadar yüksek olur, bu da daha düzgün bir sürüşe neden olur.
Kasnak Poliüretan Kaplama
Poliüretan Kasnak Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama Poliüretan Teker Kaplama poliüretan lastiklerin kimyasal dayanım avantajları endüstriyel kimyasalların bulunduğu ve kullanıldığı ortamlar için mükemmeldir.
Kasnak Poliüretan Kaplama Poliüretan Teker Kaplama poliüretan genellikle aşınma ve aşınmaya karşı çok daha yüksek bir dirence sahiptir ve kontrollü testler altında kauçuğa göre 2-3 kat daha uzun bir ömre sahip olduğu tespit edilmiştir.
Sanayide kullanılan; ağır yük tekerler, arıtma tekerleri, ve istif makinelerinin tekerleklerinin kaplanması işlemidir. Poliüretan kaplamanın yapılmasının amacı, metal gövdeye sahip olan tekerlerin zarar görmemesidir. Ayrıca yıpranmış tekelerin kaplamasında da kullanılır. Böylece tekrar kullanım sağlanmış olur. Poliüretan, lastik ve kauçuk gibi maddelerden yapılan ürünlerin genel adıdır. Petrol türevi kökene sahip olan bu madde dış koşullara karşı oldukça dayanıklıdır. Teker kaplama yüksek oranda, kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Asit ve saf alkol gibi metallere zarar veren ve aşınmasına neden olan etkenler karşı metalleri korurlar. İmal edilen kaplamalar özel bir alanda teste tabi tutulur. Sıcaklık ve dayanıklılık testi bunlardan birkaçıdır. Yapılan testler sonucunda, herhangi bir kusuru bulunmayan ürünler kullanıma hazır demektir.
Bursa Poliüretan Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama
Kasnak Poliüretan Kaplama